ÚvodO společnostiKontaktZásady společnostiPořádání obchodních soutěží a zadávání veřejných zakázekDůležité kontakty v sekciDokumenty společnostiNejvýznamnější klientiZajímavé odkazyOperační programyKomplexní zajištění inženýrské činnosti ve výstavběKomplexní zajištění služeb v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci

Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy (zadávání veřejných zakázek)

V současné době společnost ikis, s.r.o. poskytuje služby v oblasti zadávaní veřejných zakázek pro celou škálu veřejných či soukromých zadavatelů.

Zadávaní veřejných zakázek.

Současná právní úprava zadávání veřejných zakázek je obsahem zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázkách ve znění pozdějších předpisů (dále jen Zákon).

Podle předmětu se dělí veřejné zakázky na:

A dále se veřejné zakázky dělí podle výše jejich předpokládané hodnoty na:

Veřejné zakázky představují velice citlivou oblast, ve které dochází k nakládání s veřejnými prostředky velkého rozsahu a proto je zde kladen důraz na přísné dodržování Zákonem stanovených zásad.

V důsledku rozvoje komunikačních technologií a trendů i tento Zákon prošel několika úpravami zejména pak zákonnou úpravou, která specifikuje elektronický nástroj, prostřednictvím kterého zadavatel podle tohoto Zákona komunikuje a uveřejňuje informace a dokumenty ke svým veřejným zakázkám způsobem, který umožňuje neomezený a přímý dálkový přístup, a jehož oficiální adresa je uveřejněna ve Věstníku veřejných zakázek.